Prinses Irene 2 – Astrantia/ONA 2 11-7

Prinses Irene 2 – Astrantia/ONA 2 11-7

Astrantia/ONA komt tekort tegen Prinses Irene 2.

Na een toch wel teleurstellend resultaat in de zaalcompetitie, waarin het kampioenschap net niet werd behaald, is op zondag 19 april het tweede deel van de veldcompetitie weer hervat. Zo werd er gestart tegen de nummer 2, Prinses Irene in het zonnige Nistelrode.

Na het eerste fluitsignaal waren beide ploegen zeer succesvol. Zo wist Prinses Irene in de eerste aanval middels een strafworp de score te openen. Astrantia/ONA gaf hierop direct antwoord door de stand gelijk te trekken. 1-1.
De gehele eerste helft nam de thuisploeg steeds de voorsprong, waarna de uitploeg er alles aan deed om de stand weer gelijk te trekken. Toch wist Prinses Irene met een kleine voorsprong de rust in te gaan. 5-4.

Na rust kwam Astrantia/ONA niet meer op gelijke hoogte, terwijl Prinses Irene de voorsprong vergrootte. Zo werd het gat vergroot naar 3 doelpunten, 9-6. Astrantia/ONA kreeg voldoende kansen, maar deze werden onvoldoende omgezet in doelpunten. In de slotfase van de wedstrijd was het de uitploeg die sterker werd en liet zien dat ze in de top meedraaien in deze competitie.

Volgende week zondag is er geen competitieronde voor Astrantia/ONA 2. De competitie wordt hervat op zondag 3 mei, tegen hekkensluiter Melderslo 3 om 12.00 uur in Middelaar.