Uitslagen/Programma

Zaterdag 28 januariAstrantia JO8-1SIOL JO8-11-9
Zaterdag 28 januariAstrantia/SV Milsbeek JO15-1Vitesse’08 JO15-32-2
Zaterdag 28 januariSV Milsbeek/Astrantia JO17-1Constantia/Menos JO17-11-3
Zaterdag 28 januariFestilent JO19-1SV Milsbeek/Astrantia JO19-12-0
Zondag 29 januariAstrantia 2Olympia’18 51-5
Zaterdag 4 februariUDI’19/CSU JO8-1Astrantia JO8-19-2
Zaterdag 4 februariExcellent/SVS/Westerbeekse Boys JO15-1Astrantia/SV Milsbeek JO15-11-0
Zaterdag 4 februariJVC Cuijk/SIOL JO19-1SV Milsbeek/Astrantia JO19-12-1
Zondag 5 februariV.V. Achates 4Astrantia 21-2
Zondag 5 februariBVV’27 1Astrantia 10-2
Zaterdag 11 februari09:00EGS’20 JO8-1Astrantia JO8-1
Zaterdag 11 februari12:00Astrantia/SV Milsbeek JO15-1Gemert JO15-3
Zaterdag 11 februari12:30SV Milsbeek/Astrantia JO17-1FC Uden JO17-1
Zaterdag 11 februari14:30SV Milsbeek/Astrantia JO19-1Berghem Sport JO19-3
Zondag 12 februari11:00Astrantia 2Sambeek 3
Zondag 12 februari14:30Astrantia 1SVOC’01 1
Zaterdag 25 februari14:30SV Milsbeek/Astrantia JO19-1Odiliapeel/Braks Groep JO19-1
Zondag 26 februari12:30VIOS’38 2Astrantia 2
Zondag 26 februari14:00RESIA 1Astrantia 1
Zaterdag 4 maart11:00Astrantia JO8-1Gemert JO8-1
Zaterdag 4 maart13:30SES JO15-1Astrantia/SV Milsbeek JO15-1
Zaterdag 4 maart14:45UDI’19/CSU JO19-2SV Milsbeek/Astrantia JO19-1
Zondag 5 maart14:30Toxandria 1Astrantia 1
Zaterdag 11 maart12:00Astrantia/SV Milsbeek JO15-1UDI’19/CSU JO15-3
Zaterdag 11 maart14:30SV Milsbeek/Astrantia JO19-1SSA/SJO VITA JO19-1
Zondag 12 maart11:00Astrantia 2HRC’27/Stormvogels’28 2
Zondag 12 maart14:30Astrantia 1Leunen 1
Zaterdag 18 maart12:00Maasduinen JO15-2Astrantia/SV Milsbeek JO15-1
Zaterdag 18 maart14:30Hapse Boys/De Zwaluw JO17-1SV Milsbeek/Astrantia JO17-1
Zaterdag 18 maart14:30SV Milsbeek/Astrantia JO19-1SJO/SSA VESTA’19 JO19-1
Zondag 19 maart10:00De Zwaluw 4Astrantia 2
Zondag 19 maart14:30De Zwaluw 1Astrantia 1
Zaterdag 25 maart14:00Gassel JO17-1SV Milsbeek/Astrantia JO17-1
Zondag 26 maart11:00Astrantia 2Vitesse’08 5
Zondag 26 maart14:30Astrantia 1Sporting S.T. 1
Zaterdag 1 april12:00Astrantia/SV Milsbeek JO15-1VIOS’38/Toxandria JO15-1
Zaterdag 1 april15:15Berghem Sport JO17-3SV Milsbeek/Astrantia JO17-1
Zaterdag 1 april14:30SV Milsbeek/Astrantia JO19-1Achilles Reek JO19-1
Zondag 2 april11:00Astrantia 2VIOS’38 2
Zondag 2 april14:30Astrantia 1RKDSO 1
Maandag 10 april11:00Vitesse’08 5Astrantia 2
Zaterdag 15 april13:30V.V. Achates JO15-2Astrantia/SV Milsbeek JO15-1
Zaterdag 15 april12:30SV Milsbeek/Astrantia JO17-1Blauw Geel’38/JUMBO J017-1
Zaterdag 15 april14:30Vianen Vooruit/HBV JO19-1SV Milsbeek/Astrantia JO19-1
Zondag 16 april12:00Olympia’18 5Astrantia 2
Zondag 16 april14:30SVS 1Astrantia 1
Zaterdag 22 april12:00Astrantia/SV Milsbeek JO15-1EGS’20 JO15-2
Zaterdag 22 april12:30SV Milsbeek/Astrantia JO17-1sv O.S.S. 1920 JO17-2
Zaterdag 22 april14:30SV Milsbeek/Astrantia JO19-1sv O.S.S. 1920 JO19-2
Zondag 23 april11:00Astrantia 2SV Milsbeek 2
Zondag 23 april14:30Astrantia 1V.V. Holthees-Smakt 1
Zaterdag 13 mei12:00Astrantia/SV Milsbeek JO15-1DSV JO15-1
Zaterdag 13 mei12:30SV Milsbeek/Astrantia JO17-1Herpinia/OKSV JO17-1
Zondag 14 mei11:00Astrantia 2DSV 5
Zondag 14 mei14:30VCA 1Astrantia 1
Zaterdag 20 mei13:15Juliana Mill JO15-2Astrantia/SV Milsbeek JO15-1
Zaterdag 20 mei15:00HVCH JO17-2SV Milsbeek/Astrantia JO17-1
Zaterdag 20 mei15:00Constantia/Menos JO19-1SV Milsbeek/Astrantia JO19-1
Zondag 21 mei10:30VCA 3Astrantia 2
Zondag 21 mei14:30Astrantia 1RESIA 1